Jesteśmy profesjonalną firmą wiertniczo-instalacyjną i specjalizujemy się w odwiertach w górzystych terenach Beskidu żywieckiego.

 

Nasze usługi wykonujemy specjalistycznym sprzętem gąsienicowym który nie niszczy posesji jak sprzęt na kołach.

 

Po oględzinach i rozpoznaniu geologicznym określamy głębokość i wyceniamy wiercenie oraz kompletną instalację pod klucz.

 

W przypadku braku wody lub małego napływu firma bierze odpowiedzialność za powodzenie inwestycji i klient nie ponosi kosztów a rozliczenie następuje po wpięciu wody do budynku.

 

Aquawiert to nie tylko tradycja kopania i wiercenia studni głębinowych, ale także ogromna wiedza i doświadczenie, które pozwala poprzez określone metody poszukiwania wody realizować potrzeby i oczekiwania inwestorów z Krakowa, Bielsko Białej, Wisły, Zawoi i wielu innych miejscowości Śląska i Małopolski.

Wraz z upływem czasu i rozwojem techniki rozwija się także nasza firma. W swoją pracę wdrażamy coraz to bardziej zaawansowane nowinki techniczne oraz sprzęt. Wciąż doskonalimy metodę naszej pracy, aby dorównywała zmieniającym się najwyższym standardom oraz oczekiwaniom wszystkich klientów. Kadra techniczna, którą zatrudniamy posiada nie tylko wysokie kwalifikacje, ale również niezbędne w tej branży doświadczenie. Stosujemy innowacyjne rozwiązania problemów oraz technologie, które nie zagrażają środowisku.

 

Wszelkich informacji dotyczących wykonywanych odwiertów, usług towarzyszących, ich cen oraz cennika urządzeń i materiałów niezbędnych do realizacji inwestycji, jak również możliwości uzyskania EkoKredytu udzielamy poprzez SZYBKI KONTAKT. 

Kompleksowe usługi wiertnicze, wysoce specjalistyczny sprzęt i doskonale przygotowana kadra techniczna składają się na pełny profesjonalizm wykonywanych odwiertów studni głębinowych w zgodzie z obowiązującym prawem budowlanym, wodnym oraz geologicznym i górniczym, gwarantując tym samym uzyskanie odpowiednich pozwoleń. Szukanie wody, wiercenie studni, montaż instalacji pompy głębinowej to usługi wykonywane z pełnym poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Posiadany specjalistyczny i mobilny sprzęt wiertniczy umożliwia nie tylko sprawne i profesjonalne wykonanie studni głębinowej, ale także zachowanie w bardzo dobrym stanie otoczenia prowadzonej inwestycji. Jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze rozwiązania dla określonych potrzeb i oczekiwań inwestorów na każdym etapie budowy wierconej studni głębinowej.

Dlaczego my?

Gwarancja wody

Dzięki naszym geofizykom masz pewność, że będziemy kopać tylko wtedy gdy będzie woda.

Doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt sprawiają, że studnię kopiemy tak by szkody związane z kopaniem ograniczyć do niezbędnego minimum.

Wycena

Po oględzinach i rozpoznaniu geologicznym określamy głębokość i wyceniamy wiercenie oraz kompletną instalację pod klucz.